ATSILIEPIMAI

Valerija Achmetova (2010)

Ačiū už gražią sodybą ir gerą marketingą. Organizavome šioje sodyboje vestuves ir likome patenkinti šios sodybos šeimininkų siūlomomis paslaugomis, skoningai papuošta sale, skanus ir gražiai papuoštas ir paruoštas maistas, malonus aptarnavimas, pirtys. Nuoširdus ačiū!

Regimantas (2010)

Man labai patiko, ypac aptarnavimas. Zmones labai sukalbamai, labai stengiasi. Super!

Arvydas ir Liubava (2015)

Patikėjome savo šventinį stalą Lingių sodybai. Dėkojame, kad šeimininkai sutiko paruošti stalą nedideliam žmonių skaičiui ir dar lauke, nes liepa – geras oras, karšta. Ir kaip nustebome, kai po foto sesijos atvykome į šventės vietą. Aplinka, papuošimas, stalas ir vaišės pranoko visus lūkesčius. Pasijautėme geriau nei Holivudo filmų rodomose vestuvėse. Mes ir svečiai labai džiaugėmės sukurta atmosfera ir originaliu ir labai skaniu maistu. Vien tik šokiai ant žalios vejos buvo nepakartojami, o kiek džiaugsmo vaikams švęsti lauke. Šviesos, džiaugsmo ir sėkmės kuriant tokias nuostabias šventes ir asmeninės laimės Jūsų gyvenime. Už šią fantastinę šventės dalį, už šeimininkų šilumą, supratingumą ir originalumą dėkoja Arvydas ir Liubava.

 Vaidotas Noreika (2024)

Gražu, miela ir tikrai patiko šita sodyba 

 Lina Li    (2023)

Magiška, nuostabi vieta ir dar nuostabesnė jos šeimininkė 🌹❤ tikrai verta čia apsilankyti praleisti savaitgalį arba savo šventę. Nuostabi, išpuoselėta aplinka , malonus aptarnavimas ir tikrai labai gardus maistas 🥰 Be to , labai patogus susisiekimas gyvenantiems Klaipėdos mieste , viskas ko reikia 💯👌

Gražina Duzinienė (2023)

 Teko atšvęsti net kelias šventes, gera lokacinė vieta,skanus maistas, graži aplinka, malonūs savininkai. Rekomenduoju🎊

 

Jurgita ir Romas (2010)

Dekojame šios sodybos šeimininkams už gražiai suruoštas vestuves!!!

Rasminta (2010)

Super!!! Puikus aptarnavimas, skanus maistas ir nuostabus zmones! Visada norisi grizti…

Olese (2009)

Lb idomu kada Jus paskutini karta buvote sioje sodyboje??? Dalyvavau sioje sodyboje vykusioje sventeje ir maistas buvo puikus jokiu nusiskundimu, viskas buvo labai skanu ir LABAI daug, net kita diena teko daug ka parsivesti i namus; aptarnavimas puikus, seimininkai sios sodybos LB malonus ir svetingi zmones.

Jaunieji (2009)

Organizavome savo vestuves lingiu sodyboje rugpjucio men.ir galime is visos sirdies padekoti sodybos seimininkams uz taip puikiai paruosta svente,grazus dekoras,labai skanus maistas,o,koks grazus jaunuju kambarys..taip viskas suorganizuota profesonaliai kad tiesiog super! buvome suzaveti tiek mes tiek musu sveciai.

Klientas (2009)

Buvome su bendradarbių kompanija. Fantastika: graži aplinka, malonūs šeimininkai, puikūs baseinai ir pirtys…

0 Comments

Krepšinio klubas "Neptūnas" (2014)

Pasidalinkite savo įspūdžiais apie Lingių sodybą

9 + 14 =

Pasidalinkite savo įspūdžiais apie Lingių sodybą

13 + 6 =